0451.062NR
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
0451.062NR
  • 1
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 125 VAC
Product Category : Surface Mount Fuses
Current Rating : 62 mA
Fuse Type : Fast Blow
Series : 451
Voltage Rating DC : 125 VDC